top of page

Yakuplu Korsan Taksi

Yakuplu Korsan Taksi

Beylikdüzü ilçesi Yakuplu mahallesinden İstanbul’un her yerine ucuz, güvenli ve konforlu ulaşım için bizi bir kez denemenizi tavsiye ediyoruz. Daha sonrasında başka bir ulaşım tercih etmeyeceğinizi iyi biliyoruz.

Kullandığımız araçlar bakımları düzenli yapılan son model, sigortaları ve tüm evrakları tam, her açıdan eksiksiz araçlardır. Yol tutuşları ve aracın tüm aksamları ile güven veren yolculuğu huzurlu geçirmenizi sağlayan tüm önlemleri alınmıştır. Araçları kullanan şoför arkadaşlarımızın dikkat seviyeleri ve araca hakimiyetleri yüksektir. Trafik kurallarını bilen, riayet eden bunun yanında hızlı trafiksiz güzergahları iyi bilen şoför arkadaşlarımız sizi istediğiniz yere hızlı bir şekilde ulaştırırlar. Bizimle yolculuk yaparken sürpriz ücret ile karşılaşmazsınız. Yakuplu’dan aradığınızda size söylenen ücret yolculuk tamamlandığında değişmeyecektir. Fazladan yol yapmak amacıyla şehir içinde dolaştırılmazsınız,

Bizi yukarıda yazılı telefonlardan aradığınızda 5 – 10 dakika içinde adresinizde oluruz, sizi bekletmeyiz. Konforlu ve klimalı araçlarımız ile hizmetinizdeyiz. Yakuplu Özel İndirimli tarifelerimiz ile sizlere ucuz ve güvenli ulaşımı garanti ediyoruz.

Yakuplu’dan İstanbul’ un her köşesine sizi saatinde ulaştırıyoruz. Arzu ederseniz özel şoförlük hizmetimiz ile size bütün gün eşlik ediyoruz. Özel günlerinizin o çok yoğun telaşında yanınızda ailenizden biri gibi rahat ve huzur sağlayarak eşlik edecek şoför arkadaşımız ile bütün günün yoğunluğunu rahatça geçirebilirsiniz. Siz bize emanetsiniz.

Yakuplu’dan bizi arayan herkese hizmet veriyoruz. İstanbul’un neresine gitmek isterseniz sizi güvenle taşıyoruz.

İstanbul Alemdağ, Nişantepe, Şile, Sancaktepe, Taşdelen, Üsküdar, Ömerli, Ataşehir, Ümraniye, Kadıköy, Bostancı, Kartal, Maltepe, Havaalanı, Beşiktaş, Bakırköy, Şişli, Fatih.

Yakuplu Mahallesi’nin neresinde olursanız olun sizi taşıyoruz. İster Liman Caddesi, ister Şehitler Caddesi, Yakuplu İlk Okulu, Merkez Cami, Beşir Balcıoğlu Anadolu Lisesi, Fatih Sultan Mehmet Caddesi, Hakimiyet Caddesi, Yakuplu Caddesi, Belediye Sosyal Konutları. Sizi adresinizden alır ucuz ve güvenli bir şekilde istediğiniz yere ulaştırırız. İsterseniz sizi bekler ve geri aldığımız adrese teslim ederiz.

Yakuplu Korsan Taksi, Yakuplu Taksi Durağı, Yakuplu Taksi Telefonu, Yakuplu Özel Şoförlü Taksi Hizmeti, Yakuplu Ucuz Taksi, anahtar kelimeleri sizleri bize ulaştırır.

Yakuplu korsan taksi olarak önceliğimiz sizlerden para kazanmak değil, sizleri memnun şekilde gideceğiniz yere ulaştırmaktır. Yakuplu korsan taksi ücret hesapla yaptığınızda söylemek istediğimiz şeyi çok daha iyi anlayacaksınız. Çok uygun ve bütçenizi asla yormayacak fiyatlarla özgürce seyahat etmenin lüksünü yaşayan sayılı insanlardan olacaksınız. Her daim hizmetinizdeyiz. Bizim korsan taksi iyi yolculuklar diler.

Yetkin ekip arkadaşlarımız günün hangi saati olursa olsun sizleri nereden götüreceklerini veya götürmeyeceklerini bilmektedirler. Zor bir gün geçirirken bir de berbat bir yolculuk geçirmenizi hiç istemeyiz.

istanbul her daim trafik sorunu olan bir şehir ve bir yerden bir yere ulaşmak çoğu zaman işkenceye dönüşebilmektedir. Yolculuğunuzu rahat bir hale getirebilmek için bizi aramalısınız.

bottom of page