top of page

Gürpınar korsan taksi

Gürpınar korsan taksi

İstanbul’un Beylikdüzü ilçesi Gürpınar mahallesinden İstanbul’un her yerine ulaşım hizmeti sunuyoruz. Araçlarımızla ucuz, güvenli ve konforlu ulaşım sağlıyoruz. Bizimle ilk yolculuğunuzu yapmanızı sağlarsak siz zaten sürekli bizi tercih edeceksiniz. Bunu iyi biliyoruz. Bir kez tercih edilmek için değil, sürekli aklınızda olmak için çaba harcıyoruz.

Gürpınar’dan İstanbul’un her ilçesine her semtine her mahallesine sizi saatinde ulaştırıyoruz. Bunun yanında özel şoförlük hizmetimiz ile size bütün gün eşlik edebiliriz. Siz bize emanetsiniz. Ailenizden biri ile yolculuk yapar gibi rahat ve huzur içinde şoför arkadaşımız ile bütün günü güvenle geçirebilirsiniz.

Size hizmet vermek için kullandığımız araçlar; bakımları düzenli yapılan son model, tüm evrakları tam, her açıdan eksiksiz araçlardır. Yol tutuşları son derece iyidir. Aracın tüm aksamları ile güven veren yolculuğu huzurlu geçirmenizi sağlayan tüm önlemleri alınmıştır. Şoför arkadaşlarımız işerinde profesyoneldir. Araç kullanırken sizi endişelendirecek hiçbir harekette bulunmayacaklar, cep telefonu veya yoldaki sabit bir noktayla dikkatlerini dağıtmayacaklarıdır.

Trafik kurallarını iyi bilen, kurallara uyan, bunun yanında yolları iyi bilen şoför arkadaşlarımız sizi istediğiniz yere hızlı ve güvenli şekilde götüreceklerdir. Gereksiz yol uzatma yapmamaları gerektiğini iyi bilen bilinçli şoförlerdir. Bizimle yolculuk yaparken sürpriz ücret ile karşılaşmazsınız. Gürpınar’dan aradığınızda size söylenen ücret yolculuk tamamlandığında değişmeyecektir.

Bizi yukarıda yazılı telefonlardan aradığınızda 5 – 10 dakika içinde adresinizde oluruz, sizi bekletmeyiz. Konforlu ve klimalı araçlarımız ile hizmetinizdeyiz. Gürpınar Özel İndirimli tarifelerimiz ile sizlere ucuz ve güvenli ulaşımı garanti ediyoruz.

İstanbul Alemdağ, Nişantepe, Şile, Sancaktepe, Taşdelen, Üsküdar, Ömerli, Ataşehir, Ümraniye, Kadıköy, Bostancı, Kartal, Maltepe, Havaalanı, Beşiktaş, Bakırköy, Şişli, Fatih.

Gürpınar Mahallesi’nin neresinde olursanız olun sizi taşıyoruz. İster Ömer Seyfettin Caddesi, İster Dalyan Caddesi, İster pekmez Caddesi veya Sevinç Koleji, Gürpınar Caddesi veya Piri Reis Caddesi; Gürpınar’ın bütün sitelerine; Beldekent, Yeni Gürpınar, Dalyan 1 Sitesi, Dalyan 2 Sitesi, Denizgören Sitesi, Kent Sitesi. Sizi adresinizden alır ucuz ve güvenli bir şekilde istediğiniz yere ulaştırırız. İsterseniz sizi bekler ve geri aldığımız adrese teslim ederiz.

Gürpınar Korsan Taksi, Gürpınar Taksi Durağı, Gürpınar Taksi Telefonu, Gürpınar Özel Şoförlü Taksi Hizmeti, Gürpınar Ucuz Taksi, anahtar kelimeleri sizleri bize ulaştırır.

Gürpınar korsan taksi olarak önceliğimiz sizlerden para kazanmak değil, sizleri memnun şekilde gideceğiniz yere ulaştırmaktır. Gürpınar korsan taksi ücret hesapla yaptığınızda söylemek istediğimiz şeyi çok daha iyi anlayacaksınız. Çok uygun ve bütçenizi asla yormayacak fiyatlarla özgürce seyahat etmenin lüksünü yaşayan sayılı insanlardan olacaksınız. Her daim hizmetinizdeyiz. Gürpınar korsan taksi iyi yolculuklar diler.

Yetkin ekip arkadaşlarımız günün hangi saati olursa olsun sizleri nereden götüreceklerini veya götürmeyeceklerini bilmektedirler. Zor bir gün geçirirken bir de berbat bir yolculuk geçirmenizi hiç istemeyiz.

istanbul her daim trafik sorunu olan bir şehir ve bir yerden bir yere ulaşmak çoğu zaman işkenceye dönüşebilmektedir. Yolculuğunuzu rahat bir hale getirebilmek için bizi aramalısınız.

bottom of page