top of page

Hizmetlerimiz

Beykent korsan taksi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Konforlu taksi arıyorsanız hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Beykent korsan taksi

2014 Yılının başından bu yana "Beykent Korsan Taksi" olarak faaliyet göstermekteyiz. Ekibimiz seçkin ve tecrübeli kişilerden oluşup, araçlarımız çok çeşitli ve her ihtiyaca hitap edecek modellerden oluşmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin 24 saat huzur ve güven içerisinde şehir içi ve şehir dışı ulaşımlarınızda "Beykent Korsan Taksi" misafir perverliği ve kalitesiyle hizmetinizdeyiz.

Beylikdüzü korsan taksi

2014 Yılının başından bu yana "Beylikdüzü Korsan Taksi" olarak faaliyet göstermekteyiz. Ekibimiz seçkin ve tecrübeli kişilerden oluşup, araçlarımız çok çeşitli ve her ihtiyaca hitap edecek modellerden oluşmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin 24 saat huzur ve güven içerisinde şehir içi ve şehir dışı ulaşımlarınızda "Beylikdüzüzü Korsan Taksi" misafir perverliği ve kalitesiyle hizmetinizdeyiz.

Yakuplu korsan taksi

2014 Yılının başından bu yana "Yakuplu Korsan Taksi" olarak faaliyet göstermekteyiz. Ekibimiz seçkin ve tecrübeli kişilerden oluşup, araçlarımız çok çeşitli ve her ihtiyaca hitap edecek modellerden oluşmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin 24 saat huzur ve güven içerisinde şehir içi ve şehir dışı ulaşımlarınızda "Yakuplu Korsan Taksi" misafir perverliği ve kalitesiyle hizmetinizdeyiz.

Esenyurt korsan taksi

2014 Yılının başından bu yana "Esenyurt Korsan Taksi" olarak faaliyet göstermekteyiz. Ekibimiz seçkin ve tecrübeli kişilerden oluşup, araçlarımız çok çeşitli ve her ihtiyaca hitap edecek modellerden oluşmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin 24 saat huzur ve güven içerisinde şehir içi ve şehir dışı ulaşımlarınızda "Esenyurt Korsan Taksi" misafir perverliği ve kalitesiyle hizmetinizdeyiz.

bottom of page